top of page

Būti kūrėju kasdien

Vienos dienos patyriminė sesija

BEST-SELLER

dt dirbtuves.jpg
Darbuotojų įgalinimas: Service

Apie ką tai?

Šis renginys yra mano mylimiausias, mokymų best-seller'is! Į jį sudėjau visas skaniausias savo mokymų dalis, įtraukiančias užduotis, per visą gyvenimo praktiką iš didžiųjų mokytojų sukauptus išminties lobynus.

Čia rasite ekonomikos nobelio premijos laureato Daniel Kahneman, Dr. Brene Brown, Stephen Karpman, Tony Robbins, David Emerald, Oprah Winfrey, Stephen Covey, Dr. Joe Dispenza, Dr. Clarissa Pinkola Estes, Eckhart Tolle ir kitų pasaulinio lygio profesionalų mintis.


Mano talentas - visa tai, ko jie moko, atvaizduoti viename harmoningame paveiksle ir iliustruoti savo pačios išgyventa patirtimi. Tuomet pateikti Jums, kaip nuostabią kelionę per įvairiausius pavojus ir kliūtis į Jūsų pačių vidinį kūrėją.

Tai žmogaus elgesio psichologija, kurioje gyvename kasdien ir dažnai neatpažįstame, kas iš tiesų su mumis vyksta. Šio mokymo metu, žmonės dažnai sušunka - viduje, taip ir žinojau! Bet dabar viskas susidėliojo į lentynėles, daug aiškiau.

Kai savo asmeninę patirtį sujungiate su paaiškinimu, kas vyksta, ateina įkvėpimas, nes tampa aišku, ką daryti toliau. Aha! momentas akimirsniu pripildo motyvacijos ir energijos veikti. Žemėlapis parodo, kur atsakymo ieškoti kitąkart.

Nuoširdžiai manau, kad šio mokymo medžiagą turėtų patirti visi žmonės. Ji turėtų būti įtraukta į mokyklų ir universitetų ugdymo programas.

481022_verslo-zinios-2020-70_edited_edit
Darbuotojų įgalinimas: Text

Dalyviai išsineš:

Geresnį savęs,

savo klientų ir

kolegų supratimą

Žemėlapį, kur esate, kur norite būti ir kaip ten patekti

Įkvėpimą matyti savo

darbo giliausią prasmę

Praplėstą suvokimą ir sąmoningumą

Darbuotojų įgalinimas: List

Rekomenduoju, eikite pas šį ŽMOGŲ.
Kuomet vidinis resursas toks stiprus, gausite galimybę pasiimti augimo į valias.

Skirmantas Ketvirtis, Klientų sėkmingos patirties vadovas, 
General Financing

Dirbtuvės buvo puikios nuo pat pradžios iki galo.
Mokymų medžiaga buvo aktuali, pateikta naujai ir įdomiai. Aš kitaip pradėjau žiūrėti į marketingą ir komunikaciją su klientu. Šiuose mokymuose sužinojau kiek dar daug aš nežinau ir kiek visko noriu išmokti.
Per savo gyvenimą esu dalyvavusi begalėje mokamų ir nemokamų konferencijų, seminarų ir dirbtuvių, ir tik viena iš jų tikrai pakeitė mano gyvenimą.

Mokymų dalyvė Neringa

Darbuotojų įgalinimas: Testimonials
bottom of page