Kūrybingumas

arba "O kaip aš norėčiau, kad būtų?"
Nuotaikingos praktinės dirbtuvės
Nekūrybingų žmonių nėra. Mes gimstame kūrybingi, tik dauguma mūsų nuslopinome savo kūrybingumą nuolat ieškodami vieno teisingo atsakymo, mokydamiesi elgtis pagal taisykles ir reikalavimus. Nustojome kurti, eksperimentuoti ir retai beužduodame sau klausimą - o kaip aš norėčiau, kad būtų?
Nabūdami kūrybingi darbe mes veikiame nusistovėjusiais šablonais, nors galbūt jie seniai nebekuria vertės. Vengiame siūlyti sprendimus ir iniciatyvas, kratomės atsakomybės, visais atvejais atsakymus norime gauti iš vadovų. Erzinamės, kad nežinome vieno teisingo būdo kaip elgtis situacijose, kurios kaskart vis kitokios! Pykstame, kai susiduriame su iššūkiais.
Kūrybingumui gyvuoti reikia drąsos ir nuolatinės praktikos. O moksliškai įrodyta, kad nenaudojamas kūrybingumas virsta į nerimą, baimę, pyktį, depresiją ir žemą savivertę. Tai mus skatina dar labiau gūžtis.
Įgalinkime darbuotojus ugdyti ir naudoti savo kūrybingumą kasdien!

Indrės mokymą rekomenduočiau dėl puikiai subalansuotos įvairių sričių (rinkodara, psichologija, vadyba, kūryba) teorijos, praktikos, šilto bendravimo ir - žiupsnelio pažadinančių provokacijų!